Pływaj cały rok w poszukiwaniu lata!

 • Hiszpania: Baleary, Wyspy Kanaryjskie
 • Turcja
 • Francja
 • Włochy
 • Karaiby
 • Malta

We wszystkich tych miejscach możesz wyczarterować jacht za naszym pośrednictwem od sprawdzonych armatorów. Tak różnorodna oferta sprawia, że pływać możemy o każdej porze roku. W zakładce POGODA możesz zobaczyć nasze sugestie, kiedy żeglować w których lokalizacjach.

Żeglarski kalendarz

 • Styczeń, luty, marzec – Planując żeglarskie wakacje w pierwszych miesiącach roku, warto zastanowić się nad dwoma lokalizacjami, Wyspami Kanaryjskimi i Karaibskimi. Wyspy Kanaryjskie o tej porze nie są tak upalne na lądzie jak w pełni lata, co sprzyja eksploracji wysp. Przeloty pomiędzy wyspami są większe niż w Chorwacji, chcąc odwiedzić kilka wysp w ciągu tygodnia, trzeba się liczyć z przelotami nocnymi. Za wybraniem tego rejonu przemawiają dobre warunki wiatrowe i stosunkowo niedrogie loty. Wyspy Karaibskie oferują nam bardzo stabilną pogodę, krótkie przeloty między kolejnymi zatokami i urokliwe postoje na kotwicy z cumą przywiązaną do palmy. Idealne miejsce dla tych którzy cenią sobie swobodę wybierania miejsc postoju i nie koniecznie musi to być postój w marinie.
 • Kwiecień, maj, czerwiec – W tych miesiącach otwiera się przed nami całe Morze Śródziemne. Warto pomyśleć o Chorwacji gdzie jeszcze sezon nie jest w pełni i możemy się cieszyć cało dniowym żeglowaniem, bez obawy że zabraknie dla nas miejsca w porcie. Tak samo Baleary z Majorką, Minorką i Ibizą na czele, pogoda zaczyna się stabilizować i również możemy odkryć uroki pływania bez duże tłoku w portach i popularnych kotwicowiskach.
 • Lipiec, sierpień – Pełnia sezonu w basenie Morza śródziemnego i pewna pogoda! Idealny czas dla osób które lubią ciepło. Okres idealny na rodzinne rejsy, szczególnie dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem.
 • Wrzesień, październik – Pogoda na morzu śródziemny zaczyna się robić mniej przewidywalna niż w pełnym sezonie, jednak dalej dookoła nas mamy ciepłą wodę i dobre warunki wietrzne. Najpopularniejsze kierunki w tym terminie to Francja, Baleary, Włochy i Malta. Warto nie zapominać w tych miesiącach o Turcji. Tam w tych miesiącach możemy spodziewać się dużej ilości słońca i dobrych wiatrów.
 • Listopad, grudzień – Warto przenieść się z powrotem na Wyspy Kanaryjskie lub Karaiby, Tam rozpoczyna się sezon.

Do wyboru mamy setki jachtów od naszych sprawdzonych armatorów. Od małych dwukabinowych jachtów, po duże 5-cio kabinowe, katamarany oraz łodzie motorowe.

Ceny zależą od wielkości jachtu, terminu czarteru, wieku i wyposażenia jachtu. Armatorzy w zależności od terminu i długości czarteru jachtu oferują atrakcyjne rabaty.

Do każdego czarteru podchodzimy indywidualnie, wybierzemy coś specjalnie dla Ciebie, przebrnięcie przez cenniki czarterów pozostaw nam. Pomagamy w przygotowaniu trasy, zaproponujemy ciekawe miejsca, zawsze dorzucamy coś od siebie - co roku coś innego, a dla naszych stałych klientów - dodatkowe 5% rabatu na czarter.

Poniżej cenniki naszych sprawdzonych ramatorów. Sprawdź nas, zapytaj o czarter jachtu i zobacz co dla Ciebie ekstra wynegocjujemy!

Francja cennik Kiriacoulis 2018Majorka cennik VIVA CHARTER 2018Malediwy Cennik NAVIGARE 2018Malta cennik Kiriacoulis 2018Seszele Cennik Marine Cat Say 2018Szwecja Cennik NAVIGARE 2018Tajlandia Cennik NAVIGARE 2018Turcja Cennik NAVIGARE 2018Turcja Cennik PITTER YACHTING 2018Włochy cennik Kiriacoulis 2018Włochy Cennik PITTER YACHTING 2018Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cennik NAVIGARE 2018Karaiby cennik Kiriacoulis 2018Karaiby Cennik Star Voyage 2018

zapytanie

zapytanie o czarter jachtu