Morze Bałtyckie, rejs szkoleniowo-stażowy

Głównym celem naszych rejsów jest to, żebyś w przyjaznych i komfortowych warunkach mógł zdobyć potrzebny staż, doświadczenie oraz wiedzę, przydatną w prowadzeniu własnych rejsów, czy zdobywaniu patentów żeglarskich.

Przy okazji oczywiście będzie można przeżyć żeglarską przygodę i odwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Trasa

Planujemy Bornholm, Kanał Kiloński, Hamburg (co prawda to już nie na Bałtyku, ale trzeba się przez kawałek Bałtyku przebić). Dodatkowo jeszcze rejsy na Morzu Północnym, na pływach (zobacz rejsy na pływach). 

Bałtyk jest bardzo dobrym akwenem do zdobywania doświadczenia morskiego. Mamy tu duży ruch statków, odległości są na tyle duże, że trzeba trochę popływać nocami.

Kapitan

Rejsy prowadzą tylko doświadczeni kapitanowie, od lat związani z żeglarstwem, dla których żeglowanie jest pasją i chętnie dzielą się swoją wiedzą - Jarosław Kardzis i Magdalena Skwara.

Jacht

Płyniemy na praktycznie nowym jachcie Delphia 40. Jacht posiada 4 kabiny. Jacht wyposażony jest w nowoczesne systemy nawigacyjne i bezpieczeństwa. GPS z ploterem to już standard, ale jacht posiada również system AIS (będzie można na bieżąco śledzić nas w internecie).

Terminy i ceny

Cena zawiera czarter jachtu, usługi kapitana, opłaty portowe w porcie zaokrętowania i wyokrętowania

Chcesz poznać szczegóły? Napisz do nas!