Kursy i szkolenia

Podnieś swoje kwalifikacje, zdobądź nowe umiejętności i uprawnienia

Szkolenie żeglarzy i motorowodniaków jest naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze szkolenia prowadzone były w sposób profesjonalny i jak najbardziej atrakcyjny dla Ciebie. Nieustannie dbamy o doskonalenie kwalifikacji naszych instruktorów na rejsach i kursach, aby jeszcze lepiej przekazywali Ci swoją wiedzę i doświadczenie. Naszym priorytetem jest podniesienie Twoich umiejętności i uprawnień, abyś bezpiecznie i samodzielnie żeglował po morzach i oceanach.

Jakie patenty, uprawnienia i certyfikaty możesz u nas zdobyć?

Na naszych kursach najważniejsze jest przekazanie wiedzy i umiejętności, wtedy zdobycie certyfikatu przyjdzie z łatwością. Po naszych szkoleniach można uzyskać patenty krajowe oraz zagraniczne.

Prowadzimy następujące kursy: 

  • Żeglarz Jachtowy - szkolenie dla osób chcących prowadzić jachty zaglowy na wodach śródlądowych, kursy odbywa się w trakcie rejsu śródlądowego, któy rozpoczynamy w Ślesinie (k. Konina). Kurs kończy się egzaminem na patent Żeglarza Jachtowego.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Jachtowy Sternik Morski - szkolenie na Zatoce Gdańskiej dla osób chcących prowadzić jachty po morzach. Kurs kończy się egzaminem na patent Jachtowego Sternika Morskiego.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Voditelj Brodice - czyli skipper chorwacki. Kurs przeznaczony dla osób chcących prowadzić rejsy po morzach, głównie południowych. Kurs kończy się egzaminem na chorwacki patent Voditelj Brodice.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Sternik motorowodny - podstawowe szkolenie dla osób chcących prowadzić łodzie motorowe lub skutery wodne, kończy się egzaminem na patent Sternika Motorowodnego. Sternik motorowodny uprawnia między innymi do prowadzenia łodzi motorowych (w tym skuterów) bez ograniczenia mocy silnika.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Sternik motorowodny - teoriaszkolenie przeznaczone jest dla osób, które potrafią prowadzić motorówki, ale potrzebują usystematyzowania wiedzy przed egzaminem (tym bardziej, że na egzamin wymagana jest wiedza "morska", a nie każdy z nas po morzu pływał). Dla uczestników szkolenia na stopień sternika motorowodnego ten kurs jest GRATIS!

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Kurs SRC - czyli kurs radiooperatora łączności bliskiego zasięgu (potocznie nazywany VHF DSC). Szkolenie przydatne dla morskich żeglarzy i motorowodniaków, dotyczy łączności morskiej i związanych z nią procedur. Przygotowujemy do państwowego egzaminu SRC.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

  • Warsztaty kapitańskiesą to dwudniowe warsztaty, na których przekazujemy praktyczne i skuteczne metody prowadzenia nawigacji po morzu. Pokazujemy jak dobrze zaplanować trasę, wejście do portu, jak się nie zgubić na morzu itp. wiczenia uwzględniają nawigację po wodach pływowych jak i po wodach gdzie pływy i prądy nie występują.
    Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, zawodowych żeglarzy, którzy na co dzień mają do czynienia z nawigacją. Gwarantuje to 100% praktycznych ćwiczeń.

Zobacz szczegóły i zapisz się na kurs

Jeśli chciałbyś, żeby zorganizować szkolenie specjalnie dla Ciebie - możemy to zrobić. Praktycznie szkolenie możemy zorganizować nawet dla jednej osoby. Obojętnie czy jest to szkolenie żeglarskie, motorowodne czy specjalistyczne. 

Skontaktuj się z nami - wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie