Teczki na dokumenty z tkaniny żaglowej dla naszych klientów

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad zamówieniem teczek papierowych na dokumenty, które otrzymujecie pocztą przed czarterem jachtu. Choć liczy się dla nas głównie wysoka jakość obsługi i doradztwa w aspekcie żeglarskim, postanowiliśmy popracować nad formą :) Teczek papierowych nie będzie, bo uznaliśmy to za marnotrawienie papieru i pieniędzy. Za to każda osoba, czarterująca za naszym pośrednictwem jacht, dokumenty otrzyma w praktycznej teczce uszytej z tkaniny żaglowej! Na pewno bardziej się przyda niż papierowa :)

Nowe produkty w sklepie MORKI

W sklepie Morki znajdziecie głównie nasze autorskie podręczniki, ale także inne ciekawe propozycje wydawnicze z kategorii szkoleń. Oferujemy również locję i przewodniki. Wszystko co do tej pory trafiało do naszego sklepu, to produkty, które znamy osobiście i sami z nich korzystamy. Czyli to co w naszym sporcie jest praktyczne i użyteczne. Postanowiliśmy rozszerzyć ofertę sklepu o kilka nowych pozycji. Zaczynamy od Toreb żeglarskich i akesorii dookoła żeglarskich firmy Code Zero. W 100% szytych w Polsce i z materiałów uzywanych do produkcji żagli. W dodatku każdy produkt jest inny, dzięki ręcznej robocie!

Każdy z nas chciał by więcej czasu spędzać na wodzie, pod żaglami. Doskonale jednak wiemy, że w dzisiejszym zwariowanym świecie czas urlopu, jest mocno ograniczony. Warto jednak na co dzień mieć coś co przypomni nam o żeglowaniu, tym co już było i tym planowanym. Coś co będzie nas inspirować do stawiania sobie kolejnych wyzwań żeglarskich. Właśnie dla nas, morskich romantyków, zostały przygotowane produkty CodeZero. Wysokiej jakości torby i akcesoria wykonane z tkanin używanych do produkcji żagli. Od dzisiaj wybrane przez nas produkty, które sami używamy, dostępne w sklepie MORKI z rabatem dla naszych klientów. Zapraszamy!

Obejrzyj ofertę w naszym sklepie